Два тижні казки в Норвегії! Два тижні гармонії з природою!

Сила природи в Норвегії зуміла вдало проекспериментувати тут: глибокі дзеркальні фіорди, які переливаються різними відтінками; могутні скелі, висота і форма яких просто заворожують і перехоплюють дух; безліч потужних водоспадів і блакитні льодовики неймовірної краси. Все гармонійно переплітається. Здається, що навіть маленькі червоні будиночки з мохнатими дахами створила сама природа) Додаткової величі додає прадавня історія вікінгів, тролі запрошують у світ Казки.

Девушка лежит на стене троллей

В Норвегії кожної миті думаєш, що кращого ти в житті не бачила, проте буквально за наступним поворотом відкриваються нові чудеса природи. Інтриги додає непередбачувана норвезька погода,  ніколи не знаєш як тебе зустріне наступний краєвид – веселим, сонячним та яскравим чи задумливо-сумним, туманним. Красу, яку ти бачиш довкола не передадуть жодні фото, відчуття, які тебе пронизують серед цієї краси, не опишуть жодні слова.

Аня в Норвегії

За знайомство з цією дивовижною країною, я вдячна Norway Travel.

Чому саме вони?

Підкупив багаторічний досвід експедицій саме в Норвегію і якийсь особливий, з нотками гумору, не схожий на інші, опис самої поїздки. Трохи насторожувало те, що я їду сама з незнайомими людьми, ну і, звичайно, два тижні в палатках .  Зараз можу з впевненістю сказати, що кемпінги Норвегії – найкомфортніші, а учасники експедиції стають одною командою з першого дня знайомства!  До кінця експедиції складається враження, що ти усіх давно знаєш.  Ви класні!

Гейрангер фьорд, на краю обрыва.

Велике дякую нашому гідові – Олексію Думі! Він вмієш непомітно контролювати все, інтригувати усіх щохвилини. Він  відчуваєш людей, вмієш знаходити грань між безтурботністю і дисципліною, вміє дарувати маленькі радощі життя. Ранкова кава в спальник і солодкі «помагайки» в найпотрібніший момент під час треків – це ШИК! Неймовірно смачна кухня! Неймовірно цікава подача Норвегії! Продумано все до дрібниць!

Цю поїздку я не забуду ніколи!

Norway Travel,  дякую за здійснення мрії!!!

P.S. До нових зустрічей!

Анна Пришляк, клиент
https://www.facebook.com/aprushlyak?fref=ts

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Call Now Button